Hizmetler

SEO Danışmanlığı

Sunduğum hizmetler kapsamında web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artıracak, organik trafiğinizi sağlam temeller üzerinde artırmayı hedefleyen ve gelecekteki Google güncellemelerinde her zaman sağlam kalmayı başaracak web siteler yaratmak için uzun vadeye yaydığım danışmanlık hizmeti veriyorum.

undraw web developer p3e5

Teknik SEO Analizi

Site hızı optimizasyonu, anahtar kelime canibalizasyonu, sitemap hataları, kırık linkler, yapısal veri inşası gibi konularda detaylı analizler yapıyor ve çözüm yollarını sizlerle paylaşıyorum.

Screaming Frog, Jet Octopus ve diğer diğer pazarlama ve SEO araçları ile bütünsel olarak sitenizin teknik sorunlarını ele alıyor öncellikle sitenizin sağlam bir teknik alt yapı üzerinde yükselmesini sağlıyorum.

Site Hızı Optimizasyonu

Sitemap Hatalarının Çözümü

Structed Data Yapılandırması

Kırık Linklerin Tespiti ve Düzeltilmesi

SEO Audit

Baştan sona tüm web sitesini tarıyor önemli hataları belirliyor bunların düzeltilmesi adına yol haritaları düzenliyorum. Ayrıca backlink analizlerini de bu çalışmaya ekliyorum.

Eksik meta description, eksik resim alt textlerinin belirlenmesi, duplicate içeriklerin belirlenmesi, tekrarlanan H1 etiketlerinin düzeltilmesi, multinlang sitelerde hreflang sorunlarının tespiti ve çözülmesi gibi tüm siteyi baştan ayağa ilgilendiren tüm süreçlerde çalışıyorum.

Backlink Analizi, Toxic Link Tespiti

Meta Description Optimizasyonu

Multilang siteler için hreflang çözümü

Duplicate Content sorunları tespiti

İç SEO Optimizasyonu

Teknik SEO çalışmalarından hemen sonra iç SEO alanında çalışmalarıma başlıyorum. Sağlıklı bir link inşası için öncellikle sitenizin içinin Google yönergelerine uygun olup olmadığını, ziyaretçiye istediğini sunan, dolaşımı rahat bir web sitesi olup olmadığının analizini yapıyorum.

Anahtar kelime araştırması ve bir anahtar kelime haritasının ortaya çıkarılması, resim optimizasyonu, içerik optimizasyonu, title etiketlerinin ve meta etiketlerinin doğru dizaynı, URL yapısının kontrol edilmesi, iç linkleme kontrolü gibi süreçlerde detaylı analiz yapıyorum.

Görsel Optimizasyonu

İçerik Optimizasyonu

Anahtar Kelime Araştırması

Doğru title etiketi ve meta etiketlerinin bulunması

Başlamak İçin Bana Ulaşın